Pamatyk didybę

Prisimink jausmą, kai pamatai ką nors didingo, gražaus, įspūdingo: jūrą, vandenyno gelmę, kalnus, meno kūrinius. Sustok ir vizualizuok juos mintyse, ir pajausk tą jausmą.

Panašų didybės jausmą galime matyti ir žmonėse. Kiek mes sugebame jį pamatyti – tai priklauso nuo to, kokį didybės potencialą mes turime savyje. Jei kas, nenusimink, jis auginamas.

Didybė – tai ne išdidumas. Tai suvokimas, kad siela, Esmė yra didesnė už žmogaus kūną, už jo išvaizdą, už žmogišką elgesį, už pasiekimus, už pasirinkimus ir visus kitus žemiškus dalykus.

Kai gebame žavėtis kitais žmonėmis ir jų žemišku gyvenimu bei dvasiniu turtingumu, mes patys daromės turtingesni, pilnesni, viskas ima klotis sklandžiau. Nes viskas, ką mes matome pas kitus, kuo žavimės kituose – tai tėra projekcija to potencialo, kurį turime patys giliai viduje.

Kai mes žavimės kitu žmogumi, mums gyja daugybė žaizdų. Bet yra viena sąlyga. Bepigu žavėtis socialiniuose tinkluose šviečiančiais veidais.

Daug sunkiau žavėtis tais, kurie yra arčiausiai ir kurie kaip veidrodis atspindi ne tik mūsų didybę, bet ir mūsų tamsesnius užkampius: kantrybės trūkumą, poreikį kontroliuoti; baimę, kad tavęs nemylės, kad liksi viena; norą visada būti teisi; tavo silpnybes, pavyzdžiui, susijusias su elgesiu, valgymo įpročiais, žalingais įpročiais, pykčio protrūkiais…

Kai kiti iššaukia tokį elgesį tavyje, arba kai jie elgiasi taip, kaip tu neleidi sau elgtis (ir smerki tokį elgesį, „kaip taip galima sau leisti“) – tuomet sunku prisiminti ir tą kitą pusę, tuos geruosius dalykus pas kitus žmones. O giliai viduje mes labiausiai nusiviliame savimi, nes prarandame tą jausmą, kad visi žmonės iš prigimties yra geri, didingi, vertingi.

Tad mano kvietimas yra kiekvieną rytą tik prabudus atsisėsti lovoje ir įsijausti į savo didybę: pajausk, kaip iš tavo širdies gelmių, iš gyvybės centro krūtinėje ir skrandžio plote kyla šviesos rutulys, kuris vis didėja, plečiasi – didėdamas apgaubia tave didingu šviesos rutuliu, bet jis nesibaigia, kaip ir tavo didybė.

Tuomet pasakyk: „Aš matau didybę savyje. Ir aš matau didybę tavyje“. Mintyse pereik per savo artimuosius ir pajausk jų didybę. Kaip pasikeis tavo bendravimas su pačiais artimiausiais, jei kalbėdama su jais matysi jų didybę?

Žinau, kad mano laiškus skaito daug aromaterapijos ir emocinės aromaterapijos mylėtojų, tad duosiu patarimą ir su eteriniais aliejais. Kai išjaučiate šį didybės jausmą, patepkite širdies plote su kuriuo nors mišiniu: Highest Potential (Aukščiausias potencialas), Joy (Džiaugsmas), Abundance (Gausa; aš labai mėgstu derinį Joy su Abundance, pasidariau kvepalus iš jų) ir kartu labai tinka Gratitude (Dėkingumas).

Padaryk šį pratimą bent vieną mėnesį ir pajausi, kaip keičiasi tavo santykiai, kaip keičiasi savijauta, kaip į gyvenimą ateina nuostabūs žmonės, galimybės, resursai. Tai dėl to, kad tavo vidinis ketinimas traukia daugiau to, ką išspinduliuoji, o kokybiški, gryni eteriniai aliejai padeda stiprinti šį magnetizmą.

Jeigu dar nenaudoji eterinių aliejų – kviečiu man parašyti ir papasakosiu apie juos daugiau, rekomenduosiu tai, kas tau labiausiai tiks.

Mano facebook: https://www.facebook.com/inga.pauzuoliene

Ta pačia proga labai noriu pakviesti paklausyti paskaitų apie asmeninį tobulėjimą, gyvenimo kokybės gerinimą, emocijas, aromaterapijos galias šį savaitgali (balandžio 17-18) vykstančiame Aroma Festivalyje – užsiregistruok ir gausi nuorodą pažiūrėti tai, kas tau įdomiausia! Aš taip pat paruošiau trumpą paskaitą su pratimu apie tai, kaip svarbu išsigryninti savo vertybes ir kaip tai padeda pagerinti gyvenimo tėkmę.

AromaFestivalio programa ir registracija: http://www.gyvybesenergija.lt/online-aromafestivalis/

Ačiū, kad esi kartu.

Linkėjimai,

Inga

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.