12 savaičių kursas "NAUJA TU"

Kursas skirtas moterims, kurios nori atrasti kitokią gyvenimo versiją. Kurioms atėjo laikas sužibėti, atgauti savo galią, pasitikėjimą savimi ir vidinę „ašį“, kurioje dominuoja harmonijos būsena.

Tai ne tik 12 kassavaitinių užsiėmimų su teorija, metodiškai pateiktomis praktikomis, namų darbais ir naujų įpročių ir įsitikinimų įtvirtinimu įvairiose gyvenimo srityse, bet ir magiška, aktyvi sąmoningų ir palaikančių viena kitą moterų bendruomenė, kurioje tiek klausantis paskaitų, tiek praėjus kursą mes toliau aktyviai kylame kartu. Prisijunk prie mūsų, jei jauti, jog traukia! Vadinasi, ir tau skirta būti mūsų „gentyje”. 

Ar savęs tikrosios atradimas, savo vidinio džiaugsmo ir kūrybinės galios išlaisvinimas bei didingesnio gyvenimo gyvenimas turi kainą?

Moterys, kurios praėjo kursą, teigia: tai neįkainojama. Teigiami pokyčiai neišvengiami. Leisk sau tai patirti! 

Registruokitės

Kaina 129 EUR
Pradėti galite jau DABAR!

Kam skirtas šis kursas

Ką gausite iš šio kurso

Ką mes naudosime

Kursą veda Inga Paužuolienė

Mokytoja – Mentorė – Lektorė – Emocinės aromaterapijos specialistė

Ir aš ten buvau. Kamavausi klausimais: „Kodėl…? Už ką man…? Kas yra negerai, kad …?”. Skundai, baimė, prisirišimai ir nepasitikėjimas gyvenimu – štai kur aš buvau.

Bet kai išmokau savo pamoką, jog viskas prasideda ir baigiasi manyje, supratau, kad galiu sukurti savo realybę tokią, kokios trokštu. Dabar esu aktyviame jos kūrime.

Praėjusi daugybę mokymų, supratau, kad atėjo laikas pasidalinti tuo, kas man padėjo labiausiai. Turiu stiprų įkvėpimą ir visa širdimi trokštu, kad ir kitos moterys galėtų taip jaustis viduje, kaip jaučiuosi aš. Kad pažadintumėte savo vidines galias, galėtumėte nebebijoti, pasitikėti ir kurti savo gyvenimą pačios.

Išrinkau pačias efektyviausias praktikas ir sudėjau jas į metodiškai pateiktą 3 mėnesių kursą, po kurio mūsų bendra kelionė tęsiasi toliau. Perėjusi šitą kelią pati, žinau, kaip padėti jį nueiti ir kitoms moterims, kurios gyvena emociniame diskomforte, kur ir aš esu buvusi.

Trokštu pasidalinti savo žiniomis ir įgūdžiais su kitomis moterimis, kad jūs daugiau nebūtumėte skausme ir baimėje, laikančioje išgyvenimo režime vietoje GYVENIMO.

Dalyvių atsiliepimai

Paspauskite ant paveikslėlių, kad padidintumėte

Ko jums reikės

  • Daug dirbsime su savimi praktiškai, todėl pratimams atlikti, savistabai, naujiems įpročiams ir mintims užsirašyti išsirinkite labai gražų sąsiuvinį, bloknotą ar didesnę užrašų knygą
  • Eteriniai aliejai, kurie rekomenduojami praktikoms atlikti kurso metu (jei dar neturite, galite įsigyti papildomai): Lavender (13.92 e), Frankincense (35.57 e), Stress Away (35.57 e), Transformation (82.28), White Angelica (33.64 e).
  • Eteriniai aliejai, kuriuos aš taip pat naudosiu papildomai ir rekomenduoju visoms eterinių aliejų mylėtojoms, nes jie padeda pasiekti geresnių ir greitesnių rezultatų: Magnify Your Purpose arba Highest Potential, Joy, Abundance.

Naudosime tik TERAPINĖS kokybės Young Living eterinius aliejus, užsisakyti juos galite čia: 

https://www.myyl.com/newyou.ingapauzuoliene

Susisiekite su manimi, jei turite klausimų ar jei dar nesate Young Living bendruomenės nariai. Atsakysiu į jūsų klausimus ir padėsiu užsisakyti eterinius aliejus nurodyta kaina (su 24 proc. nuolaida).

Inga: inga.pauzuoliene@gmail.comreikalingi

Kodėl eteriniai aliejai?

Nes tai trumpiausias kelias į pasąmonę!

Uoslė yra pats primityviausias, ankstyviausias pojūtis, kuris leido įvertinti ar kažkas mums palanku ar pavojinga. Iš uoslės olfaktorinio nervo evoliucijos eigoje išsivystė visa limbinė smegenų skiltis atsakanti už emocijas ir ilgalaikę atmintį.

Taigi uoslė tiesiogiai susijusi su pasąmone ir tai vienintelis pojūtis, kurio signalas eina tiesiai į emocinę smegenų dalį ir akimirksniu iššaukia reakciją.

Visi kiti pojūčiai pirma keliauja į racionalųjį smegenų centrą, kur yra cenzūruojami, todėl vien per juos pasiekti pasąmonę labai sunku.

Natūralūs, terapinės kokybės eterinių aliejų aromatai derinant su tam tikra psichologine technika leidžia duoti signalą į limbinę smegenų skiltį, konkrečiau į migdolinę liauką išjungti streso reakciją ir atverti pasąmonę.

Terapinė aromaterapija mums padės paleisti emocijas palaikančias jūsų ribojančius pasąmoninius įsitikinimus, užkertančius kelią savirealizacijai ir klestėjimui bei įrašyti į pasąmonę naujas programas, pagal kurias tiesiog automatiškai kursite sėkmę ir finansinę gerovę.

Kiekvieno užsiėmimo metu:

Šis kursas nesibaigia po 12 užsiėmimų, nes savo planą susidarome visiems metams, o bendravimas uždaroje moterų Facebook grupėje kelia visas kurso dalyves į dar aukštesnį sąmoningumo lygį bei padeda eiti per vykstančius pokyčius. 

Aš taip pat nuolat padedu ir palaikau asmeniniais patarimais. 

Mūsų laukianti kelionė į laisvę, klestėjimą ir gerovę

Pakaks atidėlioti savo laimę, trypčioti vietoje ieškant pasiteisinimų, kodėl nedarote to, ką iš tiesų norite daryti gyvenime. 

Mes čia atėjome ne tam, kad veltui sugaištume laiką, viduje manydamos „aš nemoku”, „aš nesugebu”, „aš nežinau”. 

Gyvenimas eina, jūsų svajonės tik tolsta, todėl pakaks leisti praeičiai, vaikystės traumoms ir ribojantiems įsitikinimams 

laikyti jus įkalintas užburtame rate.  Išmokusios šias praktikas, atrasite save naujai.

Kursų eiga

12 video paskaitų, kurias gausite kartą per savaitę + bonus paskaitos, praktikos, meditacijų įrašai ir aktyvus kilimas dar aukščiau uždaroje moterų grupėje.

Garantija

Aš esu užtikrinta dėl neįkainojamų rezultatų, kurių pasieksite nuoširdžiai dalyvavusios visame kurse ir atlikusios visas užduotis, tačiau jei per 14 dienų nuo kurso pradžios ir pirmosios pamokos nuspręsite, kad tai ne jums ir nepasinaudosite tuo, ką galiu jums pasiūlyti - siūlau pinigų grąžinimo garantiją.

Kaip

Kartą per savaitę gausite el. laišką su video užsiėmimu, viso 12 užsiėmimų bei papildoma medžiaga. Galite dirbti savo tempu, todėl išties patogu. Uždaroje Facebook grupėje aktyviai bendraujame, palaikome viena kitą - joje susikūrė nuostabi moterų seserystė!

Ar galėsiu..?

Jei jausite poreikį padirbėti papildomai individualiai susiderinus laiką, teiksiu ir asmenines konfidencialias konsultacijas bei vesiu praktikas, blokų išlaisvinimo procesus, padėsiu su Angelų žinutėmis.

ATGAUK SAVO VIDINĘ GALIĄ.
ESI VERTA GYVENTI DŽIAUGSMINGĄ GYVENIMĄ!