Kviečiu gyventi švariai

Keletas patarimų, kaip dar galite pasirūpinti savimi, savo šeima ir namais.
3 pagrindiniai nuodai, kurių žmonės gauna daugiausiai ir kurie daro daugiausiai žalos, yra:
1)🧯🚬🕯🪔
Namų kvapai, aerozoliai, sintetinės kvepiančios žvakės.
2)🧴🪥🧼💄
Kosmetika: kūno priežiūros ir dekoratyvinė.
3) 🧺🧻🚽🧹
Namų priežiūros, valymo, skalbimo priemonės.
💣Dauguma šių priemonių, esančių parduotuvėse, tikrai žalingos. Gaila, bet tas faktas, kad parduotuvėse jos gausiai parduodamos, nereiškia, kad jas verta pirkti. Tokios komercinio pasaulio taisyklės. Nevardinsiu ir negadinsiu nuotaikos, pasakodama, ką su laiku gali sukelti toksinės medžiagos, kuriomis prisisunkia kraujotaka ir kurias metai iš metų po mažą kiekį įkvepiam į plaučius. Pagooglinkit.
☘️Be to, pasidomėkite, kas yra „greenwashing”: kai vaizduojama, kad produktas „sveikesnis”, kuris nors aspektas išryškinamas, taip nukreipiant dėmesį nuo kenksmingų. Arba parenkamos spalvos ir pavadinimai, kurie sukelia „grynumo, žalumos” įspūdį. To niekas nereguliuoja, mes patys turim žinoti.
Bet verčiau fokusuokimės į tai, ką galim naudoti vietoj to.
Daug ką galim pasigaminti patys: kvepiančias natūralaus vaško žvakes su eteriniais aliejais, dezodorantus su soda ir eteriniais aliejais, natūralius muilus, valymo priemones iš sodos ir acto (ir žinoma, kvapų ir efektyvumo suteiks eteriniai aliejai). Ir kaukes plaukams, net „slaimus”, plastelinus galim pasidaryti patys.
Aš neturiu tiek daug laiko, kad gaminčiau daug priemonių pati, todėl labai vertinu Young Living, nes žinau jų Seed to Seal procesą ir įsipareigojimą suteikti mums produktus, kurių sudėtyje yra tik patys geriausi ingredientai. Ne tik saugu, bet ir naudinga grožiui ir sveikatai.
📝 Rekomendacijos:
🌱Namų kvapams – garintuvas! Privalomas kiekvienuose namuose, su kurio pagalba galim pasinaudoti kvapų magija ir sukurti tokią nuotaiką, kokios norime 🌟 Taip pat paprasta į buteliuką su purkštuku pasidaryti purškiamą kvapą „extra atvejui”: prieškambariui, automobiliui (ir ten galim turėti automobilinį garintuvą) ir wc. Buteliukus perku iš Facebook Buteliukų Rojus, labai rekomenduoju!
Kokybiški (!) eteriniai aliejai paskleisti ultragarsiniu šalto garo garintuvu gerina, jonizuoja, šiek tiek drėkina orą, teigiamai veikia nuotaiką ir visą organizmą.
Dėl kokybės: Lietuvoje buvo atliktas tyrimas, siekiant išsiaiškinti visų mūsų šalyje parduodamų ea kokybę. Beveik visi vaistinėse parduodami eteriniai aliejai yra nekokybiški, negryni, užpildyti sintetinėmis, kvapą imituojančiomis medžiagomis, tirpikliais, stabilizatoriais, ftalatais. Tokie produktai negali būti vadinami eteriniais aliejais, o yra parduodami vaistinėse, nes niekas eterinių aliejų kokybės nereguliuoja, išskyrus pačius gamintojus. Kaip ir visų kitų prekių, taip ir eterinių aliejų kaina atspindi kokybę.
Apie Young Living „Seed to Seal” kokybę: https://www.youngliving.com/lt_LT/discover/seed-to-seal
🌱Būtent iš Young Living renkuosi ir kosmetiką: man labai patinka plaukų priežiūos priemonės (taip, galima išlaikyti gražius plaukus tik su 2 produktais!), prausikliai, kvepiantys kūno ir rankų losjonai. Veido priežiūrai ir iš dekoratyvinės kosmetikos, pas mane tik YL! „Savvy Minerals” Mineralinė kosmetika, kurią naudojant odos būklė gerėja ir gražėja.
Galite pavartyti kosmetikos katalogą štai čia: https://yloils.eu/3jtW6yV
🌱Namų priežiūrai užtenka vieno vienintelio valiklio! Iš koncentruoto „Thieves Household Cleaner” pasidarau bent 20-30 valiklių: langams, sienoms, grindims, paviršiams, skalbimui, virtuvei, dušui, wc.. Visiškai natūralios sudėties, nebūtina dėvėti pirštinių, nereikia nuplauti, ir ne tik kad nebaisu, kad po to mažylis tą stalą ir langą laižys, bet dar ir žinau, kad kvėpuodami sudėtyje esančiais eteriniais aliejais mes palaikome savo organizmą. O dar ir žinome, kaip veikia Thieves mikrobus 😌
Štai čia galite paskaityti daugiau patarimų: https://www.gyvybesenergija.lt/svarus-ir-saugus-namai…/
Kai nuo sintetinių kvapų išsivalo uoslė, o nuo cheminių teršalų organizmas, labai daug kas pasikeičia. Sveikata, savijauta, nuotaika, energija, mintys, pasirinkimai.
Galima daug dalykų ieškoti pavieniui, bet vienoje vietoje radau viską, kas man reikalinga ir labai tiko: kvapai, maisto papildai, švaros ir grožio produktai, namų priežiūra. Be to: sveikatos, holistinio gyvenimo būdo, saviugdos ir sąmoningumo bei verslo mokymai. Ir taip pat draugystės, bendrystės, prasmė ir motyvacija, vystant savo verslą iš namų.
Norėtum ir tu, kad padėčiau tai atrasti?
Ir taip pat gauti dovanų kursą „Nauja Tu” su asmenine mentoryste?
Susirašykim 🌟 Nauji metai – naujos pradžios! 🌠🎁✨
P.S. Įsigydami Young Living priemones su mano rekomendavimo ID, remiate mano verslą. Ačiū Jums 💖 Be to, gaunate prisijungimus prie mokymų, kursų bei asmeninę mentorystę.
No photo description available.
Kristina Salgunoviene

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.