Ar norite jausti vidinę pilnatvę realizuodami savo sielos misiją ir pašaukimą, gyventi jaučiant įkvėpimą?

 • Turite svajonių, tačiau jog atrodo tolimos ir nepasiekiamos lyg žvaigždės?
 • Stengiatės įgyvendinti pozityvius pokyčius, tačiau nepajudate iš vietos?
 • Matėte filmą/skaitėte knygą „Paslaptis” tačiau nepavyksta gauti rezultatų savo gyvenime?
 • Giliai viduje jaučiate jog tai turėtų būti lengva ir natūralu, bet nesuprantate kodėl taip nėra?

Manifestacija – sukurti išorinėje realybėje tai, ko trokšti yra lengvas ir natūralus procesas kai žinai KAIP.

Įgyvendinkite savo svajones

Manifestacijos, konsultavimo, mokymo, palaikymo procesą esu suskirsčiusi į 5 loginius etapus leidžiančius pasiekti geriausių rezultatų.

 • Išsiaiškinkite kas jūs esate ir kokie jūsų tikrieji norai bei tikslai
 • Pašalinkite viską, kas blokuoja ir sabotuoja jūsų svajonių įgyvendinimą
 • Identifikuokite galimas kliūtis ir iššūkius ir raskite jiems sprendimą
 • Sukurkite konkretų ir aiškų veiksmų planą, kad tiksliai žinotumėte koks jūsų sekantis žingsnis ir kaip eiti pirmyn
 • Išmokite leisti Visatai palaikyti jus, priimti Visatos pagalbą lengvai ir sklandžiai realizuoti jūsų svajones be didelių pastangų ir kančių

Bendravimas vyksta per keletą sesijų, vidiniams pokyčiams išjudinti naudoju tiek psichologines, tiek meditacines bei energetines technikas, kad padėčiau jums judėti link savo tikslų lengviau ir greičiau, o pokyčiai neatrodytų tokie sunkūs ir skausmingi.

Aš savo užduotimi laikau suteikti jums žinių, kurios skatintų sąmoningumo augimą, padėtų pamatyti jog yra daugiau galimybių nei manėte, įkvėpti ir palaikyti, parinkti ir išmokyti jus technikų, kurios jūsų atveju bus efektyviausios. Svarbiausia bendro darbo sąlyga jums – būti atviriems naujoms idėjoms ir eksperimentams ir pasiryžti pasitikėjimui bei atvirumui.

Pats pagrindas yra jums išsiaiškinti kas esate, koks jūsų pašaukimas ir tikrieji norai, rasti jūsų savirealizacijos kryptį. Nors tai tik pirmas etapas, tačiau iš tiesu pusė darbo. Po to belieka identifikuoti ir patraukti iš kelio viską, kas jums kliudo – visus ribojančius įsitikinimus, baimes, kompleksus, ant kurių suklumpate, kurie iš pasąmonės sabotuotų jūsų pastangas.

Daugelis mano jog einant savo keliu kliūčių nebūna, aiškiai juntamas palaikymas. O jei kyla sunkumų dažnas nusprendžia jog tikriausiai tai klaidingas kelias. Bet tikrovė tokia, kad tuos sunkumus ir kliūtis sukuria vidiniai blokai. Pašalinus tuos pasąmoninius ir energetinius šablonus iš tiesų viskas ima vykti sklandžiau, su didesniu įkvėpimu ir džiaugsmu. Kelyje jau nebėra kliūčių, yra tik iššūkiai ir galimybės augimui.

Kad ir ko trokšta jūsų širdis ir siela, tai pasiekiama, maža to – tai prigimtinė jūsų teisė! Jei galite tai įsivaizduoti – galite paversti realybe. Jei esate pasirengę leistis į atradimų kelionę užpildykite žemiau esančią formą ir susiderinsime dėl pirmos konsultacijos laiko. Bendravimas vyktų per Skype, valandos kaina ir investicija į save – 40 EUR.

  Jūsų vardas ir pavardė (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Glaustai pristatykite savo situaciją, problemą ir tikslą kaip šiuo metu jį įsivaizduojate.