MEILĖS ENERGIJOS AKTYVAVIMAS

Nemokama paskaita internetu

Prisijunkite:

Jeigu aš galėčiau kiekvieną pasaulio moterį išmokyti tik vieno dalyko - tai neabejotinai būtų besąlyginės meilės sužadinimas širdyje ir gyvenimas iš meilės, o ne iš baimės pozicijos.

Inga Pauzuoliene
JOY

Inga Paužuolienė

Koučerė – Mentorė – Lektorė

Emocinės aromaterapijos specialistė

Nuo vaikystės tikriausiai visi turėjome įvairių sunkių patirčių, kurios tarsi purvu apnešė  prigimtinį žinojimą, kad mes esame neišmatuojamos vertės, kad esame tyra meilė.

Nusivylimai, apmaudas, pyktis, pavydas ir kitos žemos emocijos uždaro mūsų tikėjimą tuo. Dėl to imame gyventi su nerimu, baime, nepasitikėdamos. O gyvenimas mums tai atspindėdamas ir patvirtindamas siunčia dar daugiau priežasčių taip jaustis.

Tačiau gera žinia yra ta, jog galime sugrįžti į savo prigimtinį suvokimą, kad esame mylimos, saugomos ir globojamos.

Savo webinare išmokysiu paprasto, bet galingo vizualinio pratimo, kurį kas dieną praktikuodamos pasieksite būseną, kurioje jau seniai troškote būti: besąlyginės meilės, darnaus džiaugsmo, pasitikėjimo Aukščiausiuoju. Galėsite naudoti šią praktiką meilei sau stiprinti, santykiams gerinti ar bet kuriems kitiems tikslams, nes meilė – pats galingiausias įrankis, pati aukščiausia vibracija Visatoje.

Mano tikslas – kad kuo daugiau moterų tai išmoktų ir praktikuotų, tokiu būdu viską gyvenime darydamos iš meilės, o ne iš baimės ar nerimo.

Todėl kviečiu registruotis nemokamai paskaitai internetu.

Praktikai pastiprinti rekomenduoju pasiruošti terapinės kokybės Young Living eterinių aliejų mišinį „JOY” arba rožės eterinį aliejų. Jų vibracijos harmonizuoja ir stiprina širdies čakrą bei padeda atsiverti meilei.

Jei dar nenaudojate eterinių aliejų, bet norėtumėte užsisakyti parašykite man FB Messenger žinute ir suteiksiu daugiau informacijos bei duosiu rekomendavimo nuorodą, kad galėtumėte užsisakyti.

Ar jūs pasirengusios pokyčiams, meilei ir pilnatvei?