Jaunaties praktika

Jaunaties praktika

✨ ✨✨✨✨✨✨✨✨✨

Paimk savo užrašinę, kurią naudoji rašyti svarbius dalykus ir praktikas.

Jei tokios dar neturi – būtinai pasiruošk ir draugauk su ja!

1) Pakvėpuok iš delnų su „Gratitude”. Įsijausk į dėkingumo būseną, išskleisk meilę iš širdies energetinio centro. Pamedituok, pabūk ramiai ir įsijausk į save.

2) Vizualizuok sceną iš savo gyvenimo, kuriame tu esi savo aukščiausiame potenciale. Svajok daug, didelį dalyką, kurio tikrai labai labai nori! Tai turi būti didelis dalykas, bet ir turi jausti, kad tu tai gali turėti. Pamatyk net smulkiausias detales ir išjausk tai savo kiekviena ląstele. Paimk užrašus ir viską kuo detaliau užrašyk. Stebėk, ar formuluoji pozityviai, teigiamais žodžiais:

Pamatyk save savo aukščiausiame potenciale, toje svajonėje. Viską užrašyk.

✨ Kur tu esi? Su kuo?

✨ Kaip tu atrodai? Kaip esi apsirengusi? Kokie tavo plaukai, koks tavo kūnas?

✨ Kokia tavo veido išraiška?

✨ Kokia tavo emocija tuo metu?

✨ Kaip tu jautiesi?

✨ Pamatyk savo veiksmus, pamatyk save judesyje. Ką tu veiki? Ką darai? Pamatyk trumpą, bet tau reikšmingą sceną.

✨ Kokie žmonės susiję su tavimi tame veiksme?

✨ Ką daro? Ką sako?  Kaip jaučiasi? Kokios emocijos?

✨ Kaip tu jautiesi šalia? Koks kyla jausmas?

✨ Pamatyk daiktus, detales. Pamatyk viską, kas yra tame gyvenime, kur tu esi toje vietoje, kai jautiesi išsipildžiusi ir išties laiminga.

Viską užrašyk.

Pakvėpuok su Gratitude, išjausk dėkingumą, kad ši scena jau skuba pas tave! Šie svarbūs dalykai, kuriuos aprašei jau yra tavo, nuo šiol jie ateina pas tave ir jūs greit būsit kartu! Būtent taip arba net dar geriau! Koks jausmas?

Po šiais užrašais parašyk:

TEBŪNIE TIK TAIP ARBA DAR GERIAU ❤️

TEGUL TAI ATEINA PAČIU LENGVIAUSIU IR MALONIAUSIU BŪDU ❤️

3) Pakvėpuok su Abundance iš delnų arba iš buteliuko apie 1-2 minutes.

Perskaityk visa tai, ką parašei 3 kartus. O tuomet užsimerk ir mintyse (matyk save veiksme ir matyk detales) ir širdyje (išjausk) dar kartą prasuk tą sceną (ji turėtų būti neilga, apie 1-2 min.) Išjausk ir suprask: tai tavo potencialas, tu ten eini! 💖 Dar pakvėpuok su Gratitude iš buteliuko.

4) Paimk užrašus ir parašyk atsakymus, pagal tai, kiek jau pažįsti save:

✨ Kuo tiki moteris, kuri gyvena tokį gyvenimą? Kuo tiki moteris, kuri taip atrodo? Kuo tiki moteris, kuri taip jaučiasi? Kuo tiki moteris, kuri taip elgiasi, daro tuos dalykus? Kuo tiki moteris, kurią supa tie žmonės / žmogus? Kuo tiki moteris, kurią supa tokia aplinka?

✨ Parašyk sakiniais (pvz: „Aš esu verta tokio gyvenimo”): Ar jautiesi verta? Ar esi pasiruošusi tai turėti? Ar esi pasiruošusi rūpintis, prižiūrėti, skirti laiko ir dėmesio, prisiimti atsakomybę, kuri eina su visu tuo? Kuo dar tau reikia patikėti, kad taip būtų tavo gyvenime?

✨ Ką turi paleisti iš savo gyvenimo, kad atlaisvintum vietą tam? Ką turi paleisti iš savo gyvenimo, kas trukdo ir blokuoja?

✨ Ką naujo turi priimti į savo gyvenimą? Parašyk tiek, kiek reikia, kuo išsamiau.

5) Kokius bent 5 dalykus tu turėtum būti padariusi, kad gyventum tokį gyvenimą?

Dar konkrečiau: Kokius bent 5 (gali būti 10) konkrečius žingsnius padarysi, kad priartintum save prie šio gyvenimo?

Pasirašyk žingsnių planą. Parašyk prie žingsnių ir datas, kada juos padarysi (pirmieji žingsniai tegul būna po 2-3 dienų po jaunaties).

✨✨✨

Dabar, mieloji, tu turi kompasą! Tavo ir sąmonė, ir pasąmonė labai gerai žinos, kur tu nori nueiti! Ir pamatysi, kaip tavo pasirinkimai ir gyvenimo aplinkybės ims klotis pagal tai.

„Nes koks skirtumas, kur eiti, jei nežinai, kur nori nueiti” (iš „Alisa Stebuklų šalyje”).

✨✨✨

Labai veiksminga yra dar labiau detalizuoti! Pasidaryk „Svajonių koliažą” savo telefono aplanke! Išsisaugok į aplanką paveikslėlių iš interneto, kurie atspindi to gyvenimo detales, simbolius, emocijas, veiksmus, žmones, jų elgesį; vaizdus. Per kiekvieną jaunatį 3 dienas vakare (gali ir ryte) žiūrėk šį svajonių koliažą, o mintyse suk aprašytąją sceną, kvėpuodama pakaitomis su Gratitude ir Abundance.

✨✨✨

Tegul pildosi.

Inga

Comments

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.