Gijų panaikinimas

Mes esame tarpusavyje susiję labiau, nei matome akimis. Labai daug jausmų perimame vieni iš kitų; juk ilgiau pabuvę šalia negatyvių arba skeptiškai nusiteikusių žmonių, ir patys imame abejoti savo pasirinkimais; o šalia gyvenimu besidžiaugiančių, tikėjimu trykštančių prisimename savo svajones ir jaučiamės galinčios nuversti kalnus.

Taip pat yra nematomi čiuptuvai, gijos, per kurias mes dalinamės energija su kitais – energetiniame lygmenyje. Net jei ir nebendraujame su kokiu nors žmogumi, tačiau šios gijos vis dar jungia – mes vėl ir vėl jausim tuos pačius pasikartojančius šablonus, kuriuos turėjome su šiuo žmogumi ar su tam tikromis situacijomis. Kartais jaučiame energijas ir emocijas, kurios net ne mūsų. Ši energetinė gija susiformuoja žemiau krūtinkaulio ir palieka atvira kanalą su kitais žmonėmis, su kuriais emociškai buvome (esame) susiję tol, kol mes nusprendžiame, kad atėjo laikas jas nutraukti.

Kai mes ko nors nepaleidžiame, pas mus nelieka vietos naujiems dalykams. Senos gijos eikvoja mūsų energiją, trukdo sukurti glaudžius naujus santykius, dažnai dėl to atsiranda apatija – nes energija nuteka ne ten, kur norėtum.

Paprastas energijos atskyrimas padeda paleisti seną bagažą, nereikalingus prisirišimus, tokiu būdu išlaisvindamas nuo ryšių, kurie tau nebetarnauja. Ir apskritai toks energetinis kitų žmonių paleidimas padeda pagerinti santykius – kai mes nustojame savintis; ir padeda tam kitam žmogui išsilaisvinti nuo mūsų „čiuptuvų” ir kontrolės – ir tas kitas žmogus gali laisvai eiti savo gyvenimo keliu.

Kaip paprastai paleisti senus prisirišimus, tas gijas?
Gali atlikti štai tokį paprastą pratimą.

Kai būsi vienumoje, giliai kvėpuok ir atsipalaiduok, gali pamedituoti. Eik gilyn į save.
Kai jausiesi pasiruošusi, vizualizuok, įsivaizduok arba pajausk daug gijų, kurios jungia tave su kitais žmonėmis. Pamatyk aiškiai kiekvieną jų, tegul ateina jausmai, vaizdai.
Pirštais brauk per kiekvieną giją, kol pajausi, jog kurią nors giją nori nutraukti. Tikrai pajausi, nesijaudink ir nedvejok. Tu nieko nesugadinsi.
Tuomet surask tas vietas, kuriose nori panaikinti giją ir pamatyk, kaip aiškiai ir švariai ta gija nunyksta. Gali būti lengviau, jei naudosi rankų mostus, būdama užsimerkusi. Gali paprašyti Archangelo Mykolo pagalbos, jis su savo Šviesos Kalaviju yra puikus pagalbininkas.
Kai matysi, jog gija nunyko, pastebėk, ar ji nepaliko skylių tavo energetiniame lauke. Vizualizuok, kaip gydanti Šviesa užpildo šiuos tarpus, ir tu esi harmoninga.

Prisimink, kad panaikinus šiuos čiuptuvus tau nebūtina panaikinti ir santykio, jei to nenori. Tu tik atlaisvini save ir kitą žmogų nuo per didelio prisirišimo, kuris trukdo judėti į priekį. Jeigu pajausi, kad nors ir norėtum, bet mintyse nepavyksta šios gijos panaikinti – tai gali būti ženklas, jog dar ne laikas; galbūt ši gija turi aukštesnį tikslą.

Dar prisimink, kad gijas santykiuose su kitais žmonėmis nutraukiame su meile, tad tiesiog palaimink ir paleisk. Tai visuomet teigiamas dalykas, nes mes nei vienas niekam nieko neprivalome. Paleidus čiuptuvus, santykiai ir atskiri žmonės santykiuose visuomet ima sparčiau vystytis.

Ir dar kai kas. Nors ir paleidi gijas, tačiau emocinio darbo įdėti vis tiek reikės, nors gijų panaikinimas ir padeda pagreitinti šį procesą. Jeigu norėtum pagalbos darbui su savo emocijomis – susirašykime, esu emocinės aromaterapijos ir energetinių praktikų mokytoja ir padėsiu tau atrasti būdus darbui su savimi.

Su geriausiais linkėjimais,
Inga

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.