Inga Paužuolienė – mokytoja, koučerė, mentorė

Ar norėtumėte susikurti naują save?

Aš nepaliauju stebėtis, kaip Visata veikia per mus, kai mes tai leidžiame!

Šiek tiek priešistorės: truputį per daug įsijaučiau į darbą, ėmiau jausti nepasitenkinimą, spaudimą dėl savo nepabaigtų reikalų.
Tai buvo pirmieji ženklai, kviečiantys sulėtinti tempą, vėl skirti daugiau laiko sau.

Nepaklausiau šio švelnaus postūmio, ir viskas baigėsi mano darbo įrankio „poilsiu”: dingo balsas. Jau buvau pamiršusi, ką tai reiškia, nes turiu priemonių išlaikyti gerklę ir balsą sveikus.

Iš vienos pusės, nusiminiau, nes reikia laikytis tylėjimo režimo! Anksčiau maniau, kad mane taip „baudžia”, nes išeikvojau savo žodžių limitą. Bet dabar jau žinau, kad tokiu būdu ši būklė pristabdo, liepia sulėtinti tempą ir pasirūpinti savimi, įsiklausyti į save. Nuolankiai padėkojau už šį „priminimą” ir dabar dėmesingai rūpinuosi savimi.

Ir žinote ką? Mane pristabdė tam, kad pagaliau priimčiau Visatos žinutę. Jau kurį laiką buvau iškėlusi klausimą, kaip dar galėčiau padėti kuo daugiau žmonių pajusti, kad jie yra savo gyvenimo ir savo realybės šeimininkai. Mokau to visus, ką galiu, ką sutinku. Žinau, kad tai, per ką perėjau pati, mano gyvenimo pamokos ir pažangos, yra būtent tai, ko ieško daugelis.

Ir taip netikėtai, besiklausant savęs, atėjo žinutė: „Skelbk sąmoningumo iššūkį”! Visa iššūkio „programa” iš karto sugulė ant popieriaus (aš vis dar labiausiai mėgstu rašyti ranka) ir jau laukia savo pradžios!

Tad skelbiu nemokamą 7 dienų sąmoningumo iššūkį! Jį būtų nuostabu pradėti nuo jaunaties, nes per jaunatį geriausiai ugdosi nauji įpročiai, tačiau registracija atvira ir šiandien!

Kam jis skirtas?

  • Kviečiu tuos, kurie tik neseniai suprato, kad šiame gyvenime yra kažkas daugiau, nei matome ir apčiuopiame;
  • Kurie jaučia, kad gyvenime reikia pokyčių, bet nežino, nuo ko pradėti;
  • Kurie nori pagaliau suimti save į rankas ir patys rinktis, kaip elgtis, kaip jaustis ir kaip mąstyti;
  • Kurie nori išmokti susikoncentruoti į save ir nustoti kaltinti aplinkybes;
  • Kurie nori ugdyti valią;
  • Kurie nori žaismingumo, smagumo savo kasdienybėje.

Kaip jis vyks?

Kiekvieną rytą elektroniniu paštu gausite laišką su informacija tam tikra tema ir su užduotimi, kaip elgtis ar ką nuveikti tą dieną. Tai bus konkretūs įrankiai, kuriuos galėsite tiesiog išbandyti savo gyvenime ir naudoti nuolatos, tiek kiek jums reikės.

Ko galite tikėtis?

  • Mažų mažiausiai – sužinosite, kad galite patys kontroliuoti savo gyvenimą;
  • Gausite ir praktiškai naudosite paprastus kasdieninius įrankius, kurie padės jums jaustis geriau, sąmoningiau ir kurie galbūt pastūmės link dar didesnių pokyčių jūsų gyvenime;
  • Sutiksite bendraminčių uždaroje Facebook grupėje, kurioje dalinsimės patirtimi, užduosime klausimus, palaikysime vieni kitus!

Kas jungiatės?!

Būkite savo gyvenimo šeimininkai!