Trūkumas ar gausa?
Kai mes matome gyvenimą per trūkumo prizmę – tuomet ir gauname tokias patirtis. Mūsų pasąmonė tobulai pritraukia, suformuoja mums situacijas, kurios atspindi tai, ką mes turime viduje. Dažnai moterys sako: „Aš nesuprantu, kodėl pritraukiu tiek daug trūkumo: finansinio, santykiuose, savirealizacijoje”.
Jeigu tau taip yra, tuomet stebėk, kokioje vibracijoje gyveni, ar tik ne trūkumo?
Ar nuolat matai savo antros pusės trūkumus? Ypač tais momentais, kai susipykstate ar atsiranda įtampos – ar pradedi prisiminti dar daug kitų atvejų, kurie tau nepatinka? Tokiu būdu įsijauti ir matai savo vyrą, savo vaiką kaip „blogą”, atrodo, kad viskas jame negerai – o jie ir dar labiau ima atitikti tavo įsivaizdavimą, ir gaunasi užburtas ratas. Tai rodo, kad santykiuose esi trūkumo vibracijoje.
Ar viduje sukyla kartėlis kaskart, kai matai mažėjant savo pinigus? Kai reikia sumokėti, atsiskaityti, kai nuskaičiuoja pinigus el. bankininkystėje? Kai nuolat jauti, kad trūksta pinigų, net jeigu jų pastoviai gauni?
Ar būna tokių situacijų: kai turėsiu kitą kompiuterį (telefoną)…; kai jau turėsiu kitą mašiną…; kai turėsiu savo būstą / tinkamą maudymosi kostiumėlį / vyrą / darbą … – tuomet jausiuosi laiminga, tuomet mano gyvenimas bus geresnis ir galbūt galėsiu padaryti kažką, ko noriu. Kai turi daug norų ir atrodo, kad jie padės pasijusti laimingesnei – tai rodo, kad suvoki save kaip neturinčią to, ko tau reikia arba ko norisi. Su tokiu pasąmonės šablonu tu gyveni iš būsenos „aš labai noriu, bet neturiu”; „aš neturiu pakankamai”. Ir nuolat vaikaisi to, kas tave užpildytų. Tuomet visos aplinkybės tau tai patvirtina dar ir dar ir dar – kad tu neturi. Kol atsibundi ir suvoki, kas vyksta.
Mūsų jausena, savijauta, emocijos didžiąja dalimi įtakoja mūsų gyvenimo kokybę ir gerovės sampratą, nes tik nuo šio subjektyvaus jausmo priklauso vadinamoji laimės būsena. Nes pastebėk: būna dienų, kai viena ir ta pati situacija tau nekelia daug emocijų, o būna, jog taip suerzina, kad prikelia atmintyje visas senas panašias situacijas, ir atrodo, kad viskas yra tik labai blogai. Bet praeina laiko (praeina PMS arba išsimiegi 🙂 ) ir suvoki, kad nieko blogo čia nėra, ir gyveni toliau. Pažįstama? Būtent dėl to taip svarbu, kaip jaučiamės, iš kokios perspektyvos suvokiame savo realybę. Visa tai yra iš vaikystės (arba iš dar seniau) pasilikę šakniniai įsitikinimai.
Tad ką daryti, jeigu tame atrandi daug savęs?
Visų pirma suprasti, kaip veikia subjektyvus realybės suvokimas, ir kad įdėjus pastangų, galima gyventi daug lengvesnį ir labiau subalansuotą gyvenimą.
Įsidėmėk, kad tikrasis pokytis vyksta, kai naują emocinį atsaką į situacijas praktikuoji (sąmoningai save stebėdama) būtent tose sudėtingose situacijose, „ant karštųjų”, o ne tada, kai viskas (daug maž) sklandu. Ar tavo gerovės siekis toks stiprus, kad esi pasiruošusi įdėti daugiau pastangų? Ar tavo noras geriau jaustis yra pakankamai didelis?
Įsisąmonink savo dievišką prigimtį ir įsijausk, kad gausos šaltinis yra neišsenkantis, kad esi verta visko, kas gera, ir kad viskas tavo gyvenime gali tekėti harmoningai – tiek pinigai, tiek santykiai su vyru, tiek su vaikais ir aplinkiniais, tiek tavo veiklos.
Galima su šiais šakniniais įsitikinimais dirbti savarankiškai – aš tai dariau ne kartą. Tačiau žinau, kad ne visos moterys gali padaryti tokį darbą savarankiškai, todėl padedu joms: esu įrašiusi keletą nemokamų paskaitų su praktikomis santykiams ir gausai. Nuorodas rasi šio straipsnio apačioje.
Taip pat ruošiu 30 dienų emocijų harmonizavimo programą, kurioje pamokysiu lengvų praktikų, kurios išmokys pasiekti emocinį balansą ir išugdyti šį įgudį per mėnesį. Jeigu norėtum dalyvauti ir įdomu – parašyk man ir papasakosiu plačiau.
Prisimink, kad emocijos nulemia gyvenimo kokybę, todėl ši investicija yra pati svarbiausia, jeigu jautiesi trūkume.
Su meile,
Inga
„Gausos ir gerovės vibracija”: įrašas (po įrašu yra pratybos, labai rekomenduoju padaryti raštu – padarius tai, palaipsniui lauk teigiamų pokyčių).
Pratybos:
https://drive.google.com/file/d/16ofqJneNqL5pZmp7KvileH8bemUKqF0n/view?usp=sharing
„Moteriškumo magija”: įrašas
P.S. Turiu ir daugiau įrašų, mokymų, pagalbos – parašyk, pabendraukime!
Add A Comment