Priėmimas

Šiame pasaulyje, kuris sėja tiek daug baimės, nesaugumo, susiskaldymo, pykčio žodžių – tu būk ta, kuri sėja harmoniją, taiką, sutarimą, meilę, priėmimą.

 

Kai daug bendraujame su žmonėmis, kartais nutinka ir nesmagių dalykų, kai pasijuntam negerai, toks slogumas atsiranda; arba jei šeimoje santykiuose kas nors negerai nutiko. Kaip atlaisvinti lūkesčius, kaip priimti situaciją tokią, kokia yra?

Labai padeda žodžiai: „Aš tave myliu, aš tau dėkoju, atleisk man, aš atsiprašau”, kartojami mintyse. O kai itin blogai pasijuntu, šiuos žodžius nukreipiu į save. Tai taip išlaisvina. Pabandykit ir Tu taip sau pasakyti.

 

Nes kartais santykiuose yra ambicijų kovos, kai galvojam jog „tai ne mano kaltė, aš tik… tai ji / jis padarė taip kad aš dabar… Tai jis kaltas.”

Bet mūsų ego veikia taip, jog mes tiesiog pyktį nukreipiam į kitą žmogų, nors iš tiesų giliai viduje pačios dėl tos situacijos jaučiam kaltę, gėdą, „aš negera”, „aš netikusi” ir tt. Kai per visas neigiamas emocijas nueinam į save ir atsiprašom savęs, su nuolankumu, priėmimu, kai su meile skiriam dėmesio tai emocijai – tai labai gydo, išlaisvina, atlaisvina.

 

Nes visų pamatinis poreikis iš ankstyvos vaikystės yra būti pamatytam, išgirstam, priimtam. Dabar, suaugus, mes pačios turim gebėti tai duoti sau.

 

Toks puikus eterinių aliejų mišinys „Surrender” („Atsidavimas”), kurį tepame į padus ir kvėpuojame iš delnų, paleidžiant lūkesčius, norą kontroliuoti ir paleidžiant sunkųjį būdą, kai turime įsitikinimą, kad viskas gyvenime turi ateiti per sunkumus. Šalia labai tinka „Gratitude” („Dėkingumas”), nes būtent dėkingumas yra santykius gydanti energija. Jei norėtum pasitarti dėl šių eterinių aliejų ir mokytis naudoti emocinę aromaterapiją, susirašykime.

 

Su meile,

Inga

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.