Emocines Laisves Technika

Emocinės laisvės technika (ELT)

Jau net medikai ima pripažinti tai, ką liaudies išmintis žinojo seniai – kad bent 95% ligų turi emocines priežastis, o likę 5% ligų tiesiog dar nepakankamai suprastos.

Emocinės Laisvės Technika (ELT) dar vadinama Tapingu yra psichologinė akupunktūros versija, tik be adatų. Tai tobulas tiltas tarp vakarų medicinos ir senovinių rytietiškų gydymo tradicijų. Jos metu švelniu tapšnojimu stimuliuojami akupunktūriniai taškai ir energijos kanalai meridianai koncentruojantis į tam tikrą mintį, jausmą ar fizinį diskomfortą. Tokiu būdu kūnas atpalaiduoja energijos tekėjimą ir pasiekiama kūno bei dvasios harmonija.

Šią techniką sukūrė inžinierius ir asmeninio efektyvumo treneris daktaras Gary Craig prieš maždaug dvidešimt metų Amerikoje, kaip įrankis psichoterapeutams, gydantiems emocines traumas, ypač karo veteranų potrauminio streso sindromą.

ELT padeda pašalinti blokus sveikimui nuo skausmingų patirčių, streso, fizinio skausmo ir kt. neįtikėtinu greičiu ir su ilgalaikiais rezultatais. Šios technikos gali lengvai išmokti kiekvienas ir daugelis pajunta greitą palengvėjimą, nors kai kuriems gali prireikti ir keleto seansų.

Vienas iš nuostabiausių emocinės laisvės technikos aspektų yra tas, kad galima iš karto pajusti jos sukeliamus kūno ir proto pokyčius. Tai nesusiję su įtaiga, tad net nebūtina tikėti jos efektyvumu, pakanka išmėginti kaip išmėgino jau daugybė žmonių ir pakeitė savo gyvenimą į gerąją pusę.

Kaip Emocinės Laisvės Technika gali pakeisti jūsų gyvenimą…

Emocinės Laisvės technika leidžia perkurti savo smegenų architektūrą. Nejuokauju!

Naujausi moksliniai tyrimai atskleidžia, kad naudojant Emocinės laisvės techniką pakeisti pasąmoniniams įsitikinimams ir emocijoms mes keičiame tai, kokią chemiją smegenys paleidžia į organizmą. Tokiu būdu galime paveikti nervų sistemą, o taip pat virškinimo ir endokrininę sistemas, hormonus, energijos lygį ir … na supratote – viską!

Iki šiol atliktos mokslinės studijos gilinantis kodėl ELT veikia pateikė pribloškiančius rezultatus. Šimtai atliktų tyrimų rodo ELT efektyvumą įvairiausiais tikslais nuo streso sumažinimo, fizinio skausmo numalšinimo, potrauminio streso sindromo simptomų sušvelninimo, svorio metimo ir dar daug kitų.

Studija po studijos atskleidžia jog išgydžius bet kokios situacijos emocinį komponentą, kūnas grąžinamas į pusiausvyros būseną, kas veda prie vidinio komforto ir laimės būsenos, antsvorio mažėjimo, didesnio susikaupimo ir produktyvumo, imuninės sistemos funkcijos pagerėjimo ir kitų teigiamų pokyčių.

Tik pagalvokite apie iššūkius, su kuriais šiuo metu susiduriate ar tai būtų susiję su finansais, antsvoriu, santykiais, fiziniu skausmu, nevaldomomis emocijomis ar bet kuo kitu dėl ko kenčia jūsų gyvenimo kokybė…

Ar yra dalykų, kuriuos galėtumėte daryti, kurie padėtų spręsti jūsų problemą? Pavyzdžiui dėl antsvorio ar galėtumėte dažniau sportuoti ir gaminti sveikesnius patiekalus? Esu tikra, jog atsakėte “žinoma”. Ar tai darote? Kodėl ne? Tikriausiai atsakysite jog sunku pakeisti įpročius. Tie įpročiai yra įrašyti jūsų smegenyse, neuroninės jungtys kuriomis impulsai keliauja nuolat tampa stipresni, tarsi greitkeliai ir su laiku impulsai automatiškai keliauja tais greitkeliais. Taigi tikslas yra perkurti smegenų architektūrą ir perrašyti jūsų smegenų veiklą taip, kad jaustumėtės, mąstytumėte ir elgtumėtės kitaip. Kad jaustumėte motyvaciją ir malonumą sportuoti, kad nesikankintumėte trokšdami maisto, kuris jums tik kenkia, kad nereikėtų pasitelkti valios, t.y. prievartos prie save nuo ko organizmą tik užplūs streso hormonas kortizolis, o jis itin efektyviai neleidžia numesti svorio.

Štai ką Emocinės laisvės technika gali padaryti…

Ir tokiu būdu pakeisti galima bet kuria gyvenimo sritį, kurioje susiduriate su iššūkiais ir jaučiate jog atsirėmėte į savo galimybių ribas, stiklines lubas ir daugiau pastangų reiškia tik daugiau streso, bet ne rezultatų. Tapingo metu mes paleidžiame stresą ir įstrigusias negatyvias emocijas, kurios smukdo mūsų vibracija ir neleidžia pritraukti pozityvesnių dalykų į mūsų gyvenimą. Taip pat mes keičiame esminius įsitikinimus ir pasekmėje pačius savo įpročius.

Tai leidžia mums:

  • Išmokti priimti geresnius sprendimus, efektyviau veikt ir judėti link finansinės sėkmės
  • Kitaip jausdamiesi darytume kitokį įspūdį ir pritrauktume geresnius santykius
  • Arba pakeistume santykių dinamiką esamuose santykiuose
  • Paleisdami emocines traumas kliudančias kūnui sveikti galime išsilaisvinti nuo skausmo

Norite numesti svorio, išgydyti kūną, pagerinti savo finansinę situaciją, užmegzti trokštamus arba patobulinti esamus santykius ir t. t. Emocinės laisvės technika gali visa tai ir dar daugiau.

Kaskart tapšnodami akupunktūrinį meridiano tašką, eidami per ELT procesą ir susitelkdami į problemą, kurią norime išspręsti mes siunčiame raminantį signalą migdoliniai liaukai smegenyse. Tai išlaisvina kūne laikomą su ta situacija susijusį stresą ir leidžia perrašyti pasąmonines programas, keisti smegenų architektūrą, kurti naujas neuronines jungtis, kad iš tiesų norėtumėte daryti tai, kas pagerins jūsų gyvenimą ir leis labiau juo mėgautis.

Juk taip lengva daryti tai, ką norisi daryti ir taip sunku daryti tai, ką manome jog privalome daryti, stengtis. Įsivaizduokite ko pasieksite kai veiksite ne valios jėga, o iš įkvėpimo, su motyvacija ir dėl malonumo!

Ieškantiems recepto kaip pašalinti ribojančius ir sabotuojančiais įsitikinimus, vedančius į baimę, nerimą ir chroniškas ligas, galite nebeieškoti radę Emocinės Laisvės Techniką. Mokslinių tyrimų rezultatai įrodo jog kūnas turi natūralius atsistatymo mechanizmus, kuriuos įjungia ir išjungia praktikos, galinčios išjungti stresą ir įjungti atsipalaidavimą.
Lissa Rankin, M.D., knygos “Mind Over Medicine: Scientific Proof That You Can Heal Yourself” autorė.

Pradėkite savaitę nuo įkvėpimo!

Gaukite motyvuojančias citatas ir pozityvumo praktikas į savo el. paštą kiekvieną pirmadienio rytą

Pasidalinkite savo nuomone

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.