Eterinių aliejų poveikis emocijoms

Aromaterapija sielai

Kas nutinka patyrus emocinę traumą/stresą

  1. Emocinė energija, sugeneruota to streso metu lieka kūne ir jei nesugebame jos išlaisvinti yra atidedama į organą, liauką ar audinius su panašia vibracine energija. Pavyzdžiui pykčio energija saugomas kepenyse, baimė inkstuose.
  2. Traumos prisiminimas išsaugomas limbinėje smegenų dalyje, kuri yra emocijų šaltinis ir valdymo centras ir į kuo nors panašias situacijas kyla tos pačios reakcijos. Šis traumos pakartotinis pergyvenimas yra mechanizmas priminti sau jog yra neiškuoptas tamsus kampas, kur kažkada reikės apsitvarkyti.
  3. Protas sukuria įsitikinimą ir susieja su prisiminimu saugomu limbinėje smegenų dalyje, o įsitikinimai virsta lūkesčiais, lūkesčiai – patirtimi ir taip patys pritraukiame dar ir dar daugiau įrodymų jog šis įsitikinimas teisingas.
  4. Emocinis atsakas į traumą išsaugomas ląstelinėje atmintyje mūsų kūne lemia mūsų energetinę vibraciją.

Kvapai tiesiogiai veikia emocinę (limbinę) smegenų dalį, konkrečiai migdolinę liauką, kuri kontroliuoja, išsaugo ir gali išlaisvinti įrašytas emocijas. Visi kiti žmogaus pojūčiai pirmiausia keliauja per racionaliąją smegenų dalį. Seskviterpenai, kurių gausu tam tikruose eteriniuose aliejuose kaip Frankincense ar Sandalwood sugeba pereiti kraujo-smegenų barjerą ir padeda padidinti deguonies kiekį limbinėje smegenų dalyje, kas leidžia atrakinti DNR ir išlaisvinti emocinį bagažą bei traumas iš ląstelinės atminties. Labai mažos eterinių aliejų molekulės ir tas faktas, jog tai ne vanduo, o aliejus leidžia jiems lengvai pereiti per kūno ląstelių membranas ir veikti ląstelės viduje įnešant savo aukštą vibraciją.

Natūralūs, gryni, terapinės kokybės eteriniai aliejai, su išgavimo metu nesuardyta molekuline struktūra ir nepakitusia energetine vibracija leidžia pasiekti kūne sandėliuojamas ir galbūt seniai pamirštas ar užgniaužtas emocijas, kad galėtume jas pripažinti ir integruoti arba paleisti. Pamiršti prisiminimai ir užgniaužtos emocijos gali kelti chaosą mūsų gyvenime ir dažnai yra neįvertinta giluminė depresijos, nerimo ir baimių priežastis. Eteriniai aliejai padeda iškelti į paviršių ir paleisti tas emocijas, kad ir kur jos saugomos kūne ar energetinime lauke.

Reikia pastebėti, jog naudojant eterinius aliejus mes neištriname prisiminimų, mes išlaisviname įstrigusią energiją, kad visa energetinė sistema grįžtų į harmoningą būseną. Remiantis tradicine kinų medicina neigiamos emocijos yra tai, kas su laiku virsta psichologiniais ir fiziniais sutrikimais, tad išspręsdami problemos šaknį galime išvengti šių pasekmių.

Labai svarbu naudoti tik grynus, terapinės kokybės eterinius aliejus, kad patirtume visą jų teikiamą naudą, todėl aš pasirinkau ir užsiėmimo metu naudosime Young Living firmos terapinius eterinius aliejus. Mes esame fizinis rezultatas to, ką valgome, mąstome ir kuo tikime, tad bet ko į savo organizmą ir sąmonę įsileisti neverta, nei kalbant apie eterinius aliejus, nei apie mintis ir įsitikinimus.

Pradėkite savaitę nuo įkvėpimo!

Gaukite motyvuojančias citatas ir pozityvumo praktikas į savo el. paštą kiekvieną pirmadienio rytą

Pasidalinkite savo nuomone

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.