Įstrigusios emocijos

Ką jei pasakyčiau jums jog visos jūsų kada nors patirtos emocijos, visi išgyventi jausmai, yra saugoma jūsų kūno-sąmonės sistemoje? Kad tos įrašytos emocijos turi savo unikalią energiją, savo vibracinį dažnį, kuris gali pasireikšti kūne kaip liga, skausmas ar kliūtis į sėkmę?

Ką jei pasakyčiau jums jog paveldėjote emocijas iš savo protėvių įrašytas į ląstelinę atmintį ir nešatės su savimi šį sunkų bagažą. Maža to jūs perduosite jį savo vaikams? Tiek fizinės ligos, tiek ir emociniai elgesio modeliai labai dažnai būdingi kelioms giminės kartoms, visai šeimai.

Taip mes įkaliname save užburtame rate, kuriame esame priversti reaguoti į gyvenimą vis tomis pačiomis reakcijomis.

Žodis emocija, angliškai E-Motion kyla iš žodžių energy in motion – energija judesyje.

Emocijos yra tarsi jūros bangos, jos kyla ir leidžiasi, atplaukia ir atsitraukia. Jos galingos ir suteikia postūmį veiksmams. Kadangi neigiama emocija yra skausminga ir sukelia problemų nes kliudo tuo metu adekvačiai funkcionuoti mes išsiugdome apsauginius mechanizmus, t.y. emociją ignoruojame, klaidingai įvardiname arba užgniaužiame viduje. Emocinis smegenų centras (limbinė skiltis) parenka vietą kur padėti tos emocijos energija iki būsime pasirengę su ja susitvarkyti. Ir vietoje to, kad atslūgtų lyg vanduo jos įstringa lyg ledo gabalėlis mūsų kūno-sąmonės sistemoje ir tai su laiku kelia vis didesnį fizinį ir psichologinį diskomfortą.

Remiantis daktare Carolyn Mein kiekvienas kūno organas turi savo unikalią dominuojančią vibraciją ir emocijų saugojimui parenkamos vietos, kurių vibracija rezonuoja su emocijos vibracija.

Svarbiausios ir pirminės emocinės traumos

Pirmieji 7 gyvenimo metai yra formuojamieji, sukuriantys pagrindą kuriuo remsis jau suaugusio žmogaus asmenybė ir elgesys. Tuo periodu patirtos emocinės traumos ir stresai tampa vėlesnių neigiamų įvykių grandinės pradžia. Dažniausiai būtent praeitis kliudo mums judėti į priekį. Jei jaučiatės įstrigę ir vis kartojate negatyvų ciklą, greičiausiai kažkoks prisiminimas, nepripažinta ir neišjausta emocija ar trauma laiko jus tame cikle.

Lygiai kaip mūsų kūnas turi gebėjimą išsigydyti, mūsų kūno-sąmonės sistema siekia apsivalyti nuo to, ką joje laikome toksiško ir pasinaudojusi kiekviena proga išmeta į paviršių tas įstrigusias emocijas su viltimi jog į kartą rasime būdą jas transformuoti ir išlaisvinti. Su laiku įstrigusių emocijų našta darosi vis sunkesnė ir vis menkesnio dirgiklio pakanka, kad būtume užversti visos lavinos sukauptų emocijų.

Būtina išlaisvinti sukauptų emocijų energiją, kad tiek fizinis kūnas, tiek ir mūsų psichologinė būsena galėtų grįžti į pusiausvyros ir harmonijos būseną bei sąmoningai reaguoti į tai, kas vyksta čia ir dabar, o ne automatiškai kartoti tas pačias reakcijas lyg užstrigusi plokštelė.

Įstrigusių emocijų ir traumų išlaisvinimas

Ką jei pasakyčiau jog visi galime pasiekti savo pasąmonę, kad yra nesudėtingų technikų ir priemonių iškelti joje įrašytas emocijas? Skamba beprotiškai. Aš pati maniau jog tai įmanoma galbūt tik ilgo ir sunkaus psichoterapinio proceso, trunkančio ilgus metus keliu. Kol neišmėginau alternatyvių metodų išjudinančių emocijų kaip energijos tėkmę savo energetinėje sistemoje.

Mielai padėsiu tai padaryti ir jums jei nuspręsite kreiptis holistinei konsultacijai.

O kol kas pabrėšiu jog siekiant paleisti kūne įstrigusių emocijų energijai, pakeisti jau įpročiu tapusias reakcijas ir elgesio modelius turime šią energiją transformuoti visuose keturiuose lygmenyse – Emociniame, Mentaliniame, Fiziniame ir dvasiniame. Tam būtina:

  1. Identifikuoti ir išjausti emociją bei išlaisvinti jos energijos tėkmę per mūsų energetinę sistemą (meridianus, čakras)
  2. Sąmoningai suprasti visą šabloną, kas jį inicijuoja ir kodėl, suvokti iš tos patirties gaunamą pamoką
  3. Išnaudoti konflikto ar problemos atveriamą galimybę augti sąmoningumui
  4. Ir galiausiai kad pakeisti automatines reakcijas, savo elgesio įpročius reikia prieiti prie kūno ląstelinės atminties ir pakeisti ten įrašytą informaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.