Neuroplastiškumas – taip, mes galime pasikeisti

Mūsų smegenys turi gebėjimą vystytis.

Anksčiau buvo manoma jog vaikystėje sukurtas neuroninių jungčių žemėlapis lieka vienodas visą gyvenimą, tačiau dabar jau žinome, kad taip nėra. Kuo daugiau impulsų keliauja per konkrečią neuroninę jungtį, tuo ji darosi stipresnė, tarsi greitkelis lyginant su retai važinėjamais kaimo keliukais. Ir impulsai lyg upės vaga eina įprastomis jungtimis paleisdami vis tas pačias reakcijas. Tačiau yra technikų skatinančių neuroplastiškumą suaugusiems, leidžiančių kurti ir stiprinti naujas neuronines jungtis ir apleisti senas.

Emocinės laisvės technika yra viena iš tokių, ji grąžina kūną ir protą į harmoningos pusiausvyros būseną.

ELT apjungia rytus ir vakarus – psichoterapiją su žmogaus energetinės sistemos supratimu ir leidžia iškėlus ribojančius įsitikinimus ir emocinių traumų energiją išlaisvinti ją. Tai atliekama švelniai pirštų galais tapšnojant akupunktūrinius taškus, suaktyvinant meridianus, kuriais teka mūsų gyvybinė energija kad būtų išlaisvinta ir “išplauta” įstrigusi energija.

Yra dar viena ne taip populiariai žinoma technika veikianti panašiu principu vadinama Emociniu Kodu, leidžianti iškelti, o tuomet išlaisvinti kūne įstrigusių emocijų energiją paveikiant valdantįjį meridianą stipria magnetine energija.

Gal į širdį kelias ir per skrandį, bet į smegenis per uoslę…

Kita mano mylima ir vertinama priemonė ar gal teisingiau būtų sakyti įrankis yra žinomas jau tūkstantmečius. Visos mums žinomos šventyklos nuo laikų dar iki rašto atsiradimo naudojo eterinius aliejus. Neklauskite kaip tais senovės laikais šventikai, žyniai ir šamanai žinojo kokius augalus ir kaip naudoti, koks bus poveikis, tačiau žinojo ir naudojo. Naudojo tokius aromatus kaip Mira, Frankincensas, Sandalmedis, Kedras, Palo Santo.

Daugelis naudotų augalų turi didelį molekulinių junginių vadinamų seskviterpenais kiekį. Šie junginiai pereina kraujo-smegenų barjerą ir tiesiogiai veikia limbinę sritį atsakingą už mūsų emocijas, taip pat ir jų įrašymą bei išlaisvinimą. Taigi savo praktikoje prie visų kitų technikų aš mėgstu pridėti terapinius eterinius aliejus, kad visi procesai taptų žymiai efektyvesni ir veiktų kur kas greičiau nes gryni ir švarūs, ne tik organiški, bet ir su nusimanymu distiliuoti eteriniai aliejai, išsaugoję savo pirminę molekulinę struktūrą leidžia atverti pasąmonę ir perrašyti tai, kas joje įrašytą galbūt nuo vaikystės, o gal net atsinešta per ląstelinę atmintį iš protėvių.

Norinčius pasitelkti šiuos metodus ir drauge atrasti ir paleisti vidines traumas ir blokus ribojančius pilną jūsų potencialo atsiskleidimą finansų, santykių ar sveikatos srityse kviečiu rezervuoti laiką asmeninei konsultacijai.

Pradėkite savaitę nuo įkvėpimo!

Gaukite motyvuojančias citatas ir pozityvumo praktikas į savo el. paštą kiekvieną pirmadienio rytą

Pasidalinkite savo nuomone

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.