KOKS JŪSŲ GEROVĖS POTENCIALAS ?

Atsakykite į kelis paprastus klausimus ir sužinokite savo gerovės potencialą ir gerovės blokus – pasąmonės įsitikinimus, kurie sukuria stiklines lubas jūsų pajamoms ir laiko jus tarsi žiurkėnus užburtame rate.

Kas lemia mūsų gerovės ir klestėjimo potencialą?

Sukurti pagal kūrėjo paveikslą mes esame kūrėjai ir mes kuriame savo realybe visu tuo, kas esame, t.y. mūsų realybė atitinka mūsų vibraciją.

Savo unikalią vibraciją turi viskas nuo materialių daiktų iki minčių, ir emocijų bei įsitikinimų.  Kiek esame atviri ar uždari gerovei ateiti į mūsų gyvenimą didele dalimi lemia patirtos emocinės traumos ir suformuoti ribojantys įsitikinimai.

Didžioji dalis mūsų įsitikinimų sistemos suformuojama iki 7 metų amžiaus, tad daugelis įsitikinimų yra nesąmoningi, mes tik matome jų rezultatus savo gyvenime. Visata su mumis nesiginčija, ji tarsi džinas iš lempos vykdo mūsų valią. Ir jei atrodo jog gaunate visai ne tai, ko norėjote – greičiausiai koja kiša pasąmoniniai ribojantys įsitikinimai.

Atlikite šį testą ir sužinokite savo gerovės potencialą bei identifikuokite savo didžiausias kliūtis į gerovę, gausą ir klestėjimą.

Gerovės testas

Kaip jaučiatės ar jaustumėtės piniginėje nešiodamiesi 500 eurų?
Kaip jaučiatės mąstydami apie pinigus?
Ar uždirbate/gaunate tiek, kiek jaučiatės verti?
Kai kas nors sako jums komplimentą ar viešai giria jus jūsų reakcija:
Užsimanę kažko malonaus dėl savęs jūs:
Ar leidžiate sau norėti išties didelių dalykų?
Ar galite tiksliai atsakyti kiek šiuo metu turite pinigų ir kokios jūsų šio mėnesio išlaidos?

Jūsų testo rezultatai atskleidžiantys jūsų gerovės potencialą bus išsiųsti į jūsų elektroninį paštą.
Suteikdami savo elektroninio pato adresą jūs sutinkate periodiškai gauti Manifestacija.lt naujienlaiškį su pirmadienio motyvacija, naujausiais straipsniais, kvietimais į webinarus. Jei persigalvosite, visuomet galėsite prenumeratos atsisakyti. Gerbiame jūsų privatumą ir pasitikėjimą.


Vardas
Gimimo data
Email