Pasąmoninių Programų
Ribojančių Jūsų Finansinę Gerovę
PERRAŠYMAS

Mes esame dvasinės būtybės išreiškiančios save šioje žemėje ir patiriančios ką reikia būti tuo, kas esame. Savaime suprantama jog mūsų sielos planui realizuoti yra duoti visi resursai, sėkmė, gerovė, palaikymas ir meilė, kurių jai reikia. O jei to nejaučiate, jei atrodo, kad jūsų nepasiekia šis palaikymas, jei nejuntate gyvybinės energijos plūstančios per jus į šį pasaulį, jei susiduriate su kliūtimis pilnai realizuoti save ir gyventi taip, kaip trokštate širdyje ir sieloje, vadinasi esate užsidarę, užsiblokavę nuo gerovės ir palaikymo srauto.

Norėčiau užduoti jums kelis klausimus:

  • Ar tikite jog jūsų gerovė ir klestėjimas priklauso nuo sąmonės būsenos, nuo jūsų įsitikinimų sistemos?
  • Ar jaučiate jog jūsų potencialas kur kas didesnis nei dabartinis gyvenimas, jūsų siela tikrai norėjo kažko daugiau ateidama į šį pasaulį?
  • Jei galėtumėte išmokti nesudėtingų metodų kaip rasti ir pakeisti savo ribojančius pasąmoninius įsitikinimus ir įsirašyti pozityvias naujas programas ar jus tai domintų?

Jei atsakėte taip į visus tris klausimus noriu jus pakviesti į video kursą, kurio metu testuosime, identifikuosime ir aptarsime didžiausius blokus kliudančius jums atsiverti gerovei ir klestėjimui.

Maža to, mes ne tik juos rasime iš iškelsime į dienos šviesą, bet ir pasitelksime terapinių eterinių aliejų poveikį pasąmonei ir emocijoms bei Emocinės Laisvės Techniką rastiems gerovės blokams paleisti.

Mūsų tikrasis tikslas yra ne patys pinigai, o turėti tiek pinigų bei kitų resursų kiek mums reikia realizuoti savo misiją bei gyventi tą gyvenimą, kurį mūsų siela atėjo į šį pasaulį patirti.

Kaip, kur, kada?

Žiniomis dalinsis: Tarologė ir Reiki Meistrė, manifestacijos konsultantė ir Young Living sveikatingumo edukatorė Lina Balsė

Registracija: Užpildykite žemiau esančią registracijos anketą

Kaina: 97 EUR iki gegužės 10 d. 127 EUR nuo gegužės 10 d.

Video kurso pradžia: gegužės 26 d. 20 val. Webinaro trukmė: 40 min.

Paskaitų skaičius ir grafikas: planuojama 12 paskaitų, po vieną per savaitę, su galimybe peržiūrėti įrašą visą savaitę iki kitos paskaitos. Numatyta galimybė pridėti dar 3 paskaitas, kurių temas nulems jūsų aktyvus dalyvavimas ir klausimai.

Kas pasirengę savo pasąmonės įsitikinimų sistemos atnaujinimui?

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Dalyvių atsiliepimai po šio renginio

Emocijų paleidimo technika taikau, man ji taip patiko. Kol barbenu ateina sakinys po sakinio, prisiminimas, galiausiai suvokimas. Net negalėčiau patikėti, kad toks paprastas dalykas gali taip veikti. Tikrai vau. Beata

Labai džiaugiuosi šiandienos susitikimu su JUMIS ir ta informacija-potyriu, kurį pajutau, išgyvenau. Dėkoju, kad esate, kuriate, dalijatės, kad švytite, kad motyvuojate per savo patirti. DĖKOJU!!! Pagarbiai Rūta

Sveiki, noriu padėkoti Jums už vakar nuostabią dieną. Toks jausmas, pilna gėrio, gerų emocijų… patiko. Daug ką permąsčiau. Vilija