Moteriškumo magija: santykiai

Nemokama paskaita internetu

Jei esate pasirengusios pražysti

Mums, moterims, santykiai yra viena aktualiausių temų, nes būtent per santykius mes pažįstame save, augame ir tobulėjame. 

Inga Pauzuoliene
Lotus_Flower_Clipart

Inga Paužuolienė

Koučerė – Mentorė – Lektorė

Emocinės aromaterapijos specialistė

Nuostabu yra kurti darnius santykius, gyventi meilėje ir malonioje partnerystėje su savo mylimuoju. Kaip gera yra džiaugtis kartu, kai viskas vyksta lengvai, sklandžiai, kai galime pasitikėti, jaustis mylimos ir patenkintos. Tačiau ką daryti, kai ateina tie sunkesni laikai? Kai mūsų santykiai ima augti, keistis, o kasdienybė nebėra tokia džiugi, kaip mums norėtųsi?

Dauguma mūsų pasiduodame desperacijai, nusiviliame, imame kelti lūkesčius ir reikalavimus. O gal susitaikome, nes „toks gyvenimas”, juk „visos pasakos baigiasi iki vestuvių”. Tuomet moterys ima vysti, netenka žavesio ir jaunatviškumo.

O jei mes išmoktume mylėti taip, kad mums nebereikėtų meilės patvirtinimų iš kitų? Galėtume išmokti keletą labai lengvų, bet ypač efektyvių įrankių, kuriuos įvaldžiusios ir padariusios savo naujais įpročiais, gautume daug smagesnį rezultatą, nei turime dabar! Su tikru moteriškumu, su moteriška energija, su džiaugsmingu lengvumu!

Noriu pakviesti tave į mano nemokamą webinarą, kurį įrašiau būtent tam, kad parodyčiau moterims, jog galime gyventi šiek tiek džiugiau, nukreipdamos savo dėmesį į save, į savo vidų, savo pačios galią kuriant darnesnius santykius su visais aplinkiniais bei gydant griūnančius santykius.

Rekomenduoju pasiruošti savo mėgstamą eterinį aliejų: Joy, Abundance, Transformation, Sensation, Frankincense, Myrrh ar kitą, kurį jaučiate, jog norėtumėte susieti su savo santykių transformacija.

Jei dar nenaudojate eterinių aliejų, bet norėtumėte užsisakyti parašykite man FB Messenger žinute ir suteiksiu daugiau informacijos bei duosiu rekomendavimo nuorodą, kad galėtumėte užsisakyti.

ir tu taip pat gali būti magiška moteris!