VIDEO KURSAS
Pasąmoninių programų ribojančių jūsų
finansinę gerovę perrašymas

Lina Balse

Registruokitės

Kaina 127 EUR, planuojama pradžia vasario 8 d.

Tai vos 10,06 EUR už paskaitą, kuri transformuos jūsų finansinę realybę ir atsipirks su kaupu.

Kaip dažnai...?

 • Jaučiate jog gyvenime norite daugiau ir galėtumėte daugiau, bet...
 • Atidėliojate savo svajones ir stebite kaip gyvenimas eina pro šalį
 • Esate priversti riboti save, jaučiate stygių, gyvenate su baime
 • Negalite suteikti savo vaikams to, ką norėtumėte jiems duoti ir jums skaudu sakyti jų norams NE
 • Norite pokyčių savo karjeroje, tačiau jaučiatės įstrigę ir dustantys
 • Žinote ką turėtumėte daryti, tačiau to nedarote
 • Užsibrėžiate tikslus, bet neįgyvendinate jų iki galo
 • Galvoje skamba kritiškas balsas sakantis jog jums nepavyks
 • Jaučiatės įsitempę, baiminatės prarasti ir tai, ką turite, esate ant ribos
 • Imate abejoti ar apskritai esate verti sėkmės ir gerovės gyvenime

Ką jūs atėjote į šį pasaulį nuveikti ir patirti?

Šis kursas sukurtas padėti jums tapti geriausia savęs versija, pilnai realizuoti savo potencialą.

Koučingo ir AromaLaisvės technikų kombinacija naudojant terapinius eterinius aliejus leis pasiekti pasąmonę ir išsilaisvinti iš 12 pagrindinių ribojančių įsitikinimų.

Ši technika padeda paleisti emocinius blokus sulaikančius nuo širdies troškimų realizavimo ir svajonių įgyvendinimo.

Trumpiausias kelias į pasąmonę

Uoslė yra pats primityviausias, ankstyviausias pojūtis, kuris leido įvertinti ar kažkas mums palanku ar pavojinga. Iš uoslės olfaktorinio nervo evoliucijos eigoje išsivystė visa limbinė smegenų skiltis atsakanti už emocijas ir ilgalaikę atmintį.

Taigi uoslė tiesiogiai susijusi su pasąmone ir tai vienintelis pojūtis, kurio signalas eina tiesiai į emocinę smegenų dalį ir akimirksniu iššaukia reakciją.

Visi kiti pojūčiai pirma keliauja į racionalųjį smegenų centrą, kur yra cenzūruojami, todėl vien per juos pasiekti pasąmonę labai sunku.

Natūralūs, terapinės kokybės eterinių aliejų aromatai derinant su tam tikra psichologine technika leidžia duoti signalą į limbinę smegenų skiltį, konkrečiau į migdolinę liauką išjungti streso reakciją ir atverti pasąmonę.

Terapinė aromaterapija mums padės paleisti emocijas palaikančias jūsų ribojančius pasąmoninius įsitikinimus, užkertančius kelią savirealizacijai ir klestėjimui bei įrašyti į pasąmonę naujas programas, pagal kurias tiesiog automatiškai kursite sėkmę ir finansinę gerovę.

Ko jums reikės

Kurso metu bus svarbu sekti savo mintis, emocijas, įžvalgas, pokyčius, todėl įsigykite gražų sąsiuvinį vesti šios kelionės į  savo potecialo išlaisvinimą, gerovę ir klestėjimą dienoraštį.

Eteriniai aliejai, kurie būtini kurso metu (į kurso kainą neįeina):

Levanda, Frankincense, Stress Away ir Transformation

Papildomi eteriniai aliejai, kuriuos naudosime, bet nėra būtini:

Release, Inner Child, Believe arba Magnify Your Purpose

Naudosime tik terapinės kokybės Young Living eterius, užsisakyti juos galite iš YoungLiving.com

Susisiekite su manimi jei turite klausimų ir jei dar nesate Young Living bendruomenės nariai. Susiskambinus per Skype atsakysiu į jūsų klausimus ir padėsiu užsisakyti eterinius aliejus.

info@manifestacija.lt

Šio kurso metu jūs:

 • Išsilaisvinsite iš 12 pagrindinių gerovės blokų, kuriuose lyg juodojoje skylėje nuskęsta visos jūsų pastangos
 • Transformuosite požiūrį į pinigus ir savo galimybes
 • Imsite intuityviai jausti ir rinktis perspektyvias galimybes
 • Atsiversite finansinei gerovei, gausai ir klestėjimui
 • Pasipils netikėtos galimybės ir tai, kas atrodys lyg sėkmė
 • Atsikratysite kompleksų ir barjerų neleidžiančių jums turėti daugiau, gyventi tokio gyvenimo, apie kokį svajojate

Kurso dalyvių atsiliepimai

Praėjo jau mėnuo nuo gerovės kurso pabaigos ir tik dabar susiruošiau parašyti. Aš labai dėkinga už šį kursą, už aromaterapiją, aliejus.

Turiu prisipažinti, kad labai norėjau dalyvauti, bet prasidėjus pokalbiams kiek nusivyliau. Tu, Linute, sakei, kad pokalbiai bus mums naudingi, bet man kalbėti, dalintis mintimis su kitais visai nepatiko ir mintys kažkur pabėgdavo. Aš ir įrašus peržiūrėti vengiau, nes savimi abejojau, kaip čia aš atrodžiau, ką kalbėjau. O tuos, kuriuose nedalyvavau peržiūrėjau drąsiai, nes žinojau, kad manęs ten nėra ir man jie nepavojingi.

Bet kvėpavau, atlikinėjau pratimus, sakiau afirmacijas. Ir pagaliau įvyko lūžis. Apie kurso vidurį peržiūrėjau laidos įrašą, kuriame aš dalyvavau ir nieko. Į save žiūrėjau atlaidžiai, lyg iš šalies ir nenusivyliau. Aš save priėmiau tokią, kokia esu. Ir baimė dingo. Pradėjau kalbėtis gyviau, linksmiau, atviriau. Kurso pabaigoje aš jau laukiau mūsų susitikimų ir man labai patiko gyvas bendravimas.

Vėliau pradėjau peržiūrėti įrašus ir vau! Atradimas: „Ar aš tai girdėjau?“- mano sąmonė prasiplėtė ir išgirdau tai, ko pradžioje nesupratau ir praleidau. Aš labai atidžiau klausiausi, stabdydavau įrašus, rašiau savo mintis, kurios ateidavo man tuo momentu, išgyvenimus, užplūdusius jausmus, kvėpavau aliejus.

Aš tiek daug supratau, tiek išgyvenau, iš savo vidaus paleidau. Jei lyginčiau save su ta, kokia buvau kurso pradžioje, jaučiu nuėjusi ilgą ir turiningą kelią. Aš turiu tiek svajonių, visada jų turėjau, tik netikėjau, kad galiu jas įgyvendinti, o dabar tikiu, tiesiog jaučiu, kad jos išsipildys.

Esu labai dėkinga.
Dialeta

Kursas labiau padėjo susivokti savo viduje. Kiekvienas užsiėmimas vis padėdavo rasti senai pamirštus ir paslėptus vaikystės, jaunystė ir t.t. sopulius ir skaudulius, kiekvieną kartą juos radus ir su jūsų pagalba sutvarkius, kas diena viskas ėmė gerėti.

Nuotaika, aplinka, vidinė būsena, požiūris į vyrus ir aplamai žmones aplink, vidinė pilnatvė, savivertė, dingo didžiulis bagažas "akmenų" nuo kaklo... Ir su kiekviena diena vis dar stebiu kažką naujo randantis savyje ir aplink mane.

Ačiū Jums Lina.
Renata

Mūsų laukianti kelionė į laisvę, klestėjimą ir gerovę

Pakaks atidėlioti savo laimę, trypčioti vietoje ieškant pasiteisinimų kodėl nedarote to, ką iš tiesų norite daryti gyvenime. Mes čia atėjome ne tam, kad veltui sugaištume laiką viduje manydami „aš tikrai nepasirašiau šitam“. Gyvenimas eina, jūsų svajonės tik tolsta, pakaks leisti praeičiai, vaikystės traumoms ir ribojantiems įsitikinimams laikyti jus įkalintus užburtame rate.

Kada

12 susitikimų kartą per savaitę
Ketvirtadienių vakarais nuo 20:00 val maždaug iki 21:30. Pabaigoje visuomet skirsime laiko klausimams ir aptarimui.

O jeigu...

Jei negalėsite kurį nors vakarą dalyvauti video konferencijoje gyvai, visą savaitę iki kitos paskaitos jums bus prieinamas įrašas.

Kaip

Bendrausime internetu, naudodami nemokamą video konferencijų programą Zoom.
Susitikimo laiku jums tereikės paspausti ant mano atsiųstos nuorodos ir prisijungsite į konferenciją.

Ar galėsiu..?

Jei jausite poreikį padirbėti papildomai individualiai susiderinus teiksiu ir asmenines konfidencialias konsultacijas bei vesiu blokų išlaisvinimo procesus.

Kiekvieno užsiėmimo metu

Pažink

Kiekvieno iš 12 susitikimų metu mes aptarsime tos savaitės ribojantį įsitikinimą/gerovės bloką, pavyzdžius kaip jis gali pasireikšti ir stabdyti mus, vertinsime ar turime jį ir kiek jis stiprus.

Paleisk

Klausimais vesiu jus per procesą, kurio metu iškelsime paviršiun ribojantį įsitikinimą, jį palaikančias negatyvias emocijas ir praeities patirtis. Kvėpuodami eterinių aliejų aromatais paleisime iš pasąmonės tą programą.

Pakeisk

Vietoje paleisto negatyvaus ir ribojančio įsitikinimo formuluosime naują programą kaip afirmaciją, kuriąįvesime į pasąmonę ir su kuria dirbsite visą savaitę iki sekančios paskaitos.

Perrašykime pasąmonines programas ir išlaisvinkime savo potencialą pasiekti sėkmės, gerovės ir klestėjimo!