Manifestacija

5 žingsnių manifestacijos šablonas – įgyvendinkite savo svajones

Manifestacija – sukurti išorinėje realybėje tai, ko trokšti yra lengvas ir natūralus procesas kai žinai KAIP

5 žingsniai iki svajonių įgyvendinimo

  1. Išsiaiškinkite tiksliai ką norite manifestuoti, kokie jūsų tikrieji norai
  2. Pašalinkite viską, kas blokuoja ir sabotuoja jūsų svajonių įgyvendinimą
  3. Identifikuokite galimas kliūtis ir iššūkius ir raskite jiems sprendimą
  4. Sukurkite konkretų ir aiškų veiksmų planą, kad tiksliai žinotumėte koks jūsų sekantis žingsnis ir kaip eiti pirmyn
  5. Išmokite leisti Visatai palaikyti jus, priimti Visatos pagalbą lengvai ir sklandžiai realizuoti jūsų svajones be didelių pastangų ir kančių

Aptarkime kiekvieną Manifestacijos etapą detaliau

1. Išsiaiškinkite tiksliai ką norite manifestuoti, kokie jūsų tikrieji norai

Sukurti pagal kūrėjo paveikslą mes patys esame kūrėjai. Svarbu suprasti jog esame ne kūnai turintys sielas, o sielos turinčios kūnus ir mąstyti būtent iš tokios perspektyvos. Kūnas sielai reikalingas kaip indas ir įrankis išreikšti save ir patirti ką reiškia būti tuo, kas ji yra. Dvasinis lygmuo yra begalinio potencialo lygmuo, o fizinis – patyrimo lygmuo.

Mūsų visatos valdanti jėga ir yra Traukos dėsnis, jis leidžia išoriškai pritraukti, pamatyti ir patirti tai, kas esame viduje ir taip pažinti save.

Be kitų įrankių savo darbe naudoju ir Taro bei Simbolon kortas ir šis darbas leido man giliai išstudijuoti laisvos valios klausimą. Aš suvokiau jog mums duota laisva valia sielos lygmenyje, tai siela būdama kūrėjo dalelė, kažkuris jos aspektas ateina į šį pasaulį išreikšti ir realizuoti save ir tik tokia savirealizacija suteikia pilnatvės jausmą. O žemiškasis Aš, mūsų Ego turi visiškai kitą paskirtį. Jo užduotis yra apsaugoti mus, jis yra žemiško lygmens kūrinys ir jo veikimo jurisdikcija yra tik žemikasis lygmuo, jis remiasi per gyvenimą sukaupta ir iš aplinkos gauta informacija ir remdamasis ja daro išvadas ko galime ar negalime tikėtis ateityje. Ego lygmenyje mes galime pasirinkti saugiausią ar ekonomiškai naudingiausią kryptį, tačiau Ego negali pasakyti koks mūsų pašaukimas ir misija, kas suteiks vidinę pilnatvę, nes ne iš jo tai kyla.

Veikdami iš sielos perspektyvos mes realizuojame savo Tikrąją Valią, tikruosius norus ir svajones vedančius į tikrąją laimę ir pilnatvę. O veikdami iš Ego perspektyvos valią naudojame labiau kaip jėgą, maža to tą jėgą nukreipiame į save, versdami save daryti tai, ką aplinka mums įteigė jog reikia daryti, siekdami to, ko aplinka išmokė norėti. Yra skirtumas tarp sielos troškimo išreikšti savo unikalią prigimtį ir Ego norų.

Taigi pirmas žingsnis link sėkmingos manifestacijos yra pakilti iki sielos perspektyvos ir pajusti kas trokšta būti išreikšta per mūsų fizinį kūną į šią fizinę realybę, pajusti sielos planą ir savo tikrąjį pašaukimą, tikruosius norus.

2. Pašalinkite viską, kas blokuoja ir sabotuoja jūsų svajonių įgyvendinimą

Mūsų smegenis kas sekundę pasiekia 400 bilijonų bitų informacijos kiekvieną sekundę, tačiau sąmonę pasiekia tik kuklūs 2000 bitų informacijos per sekundę. Jei tai atrodo kaip labai ribotas realybės suvokimas, norėčiau atkreipti dėmesį jog mes priimame vis tuos pačius 2000 bitų informacijos.

Žemiška sąmonė remdamasi tuo, ko išmoko per šį gyvenimą, tuo, ką patyrė ir nusprendė laikyti tiesa, remdamasi savo įsitikinimų sistema, kurios didžioji dalis suformuota dar iki 7 metų amžiaus, per šiuos filtrus praleidžia tik tą informaciją, kuri atitinka jau turimą įsivaizdavimą apie realybę.

Dabar įsivaizduodami kiek daugiau yra tos realybės ir norėdami imti matyti ir patirti kitokią realybę nei iki šiol galime pradėti traukti į dienos šviesą ribojančius įsitikinimus ir juos sukūrusias emocines traumas ir transformuojant juos atsiverti naujoms galimybėms bei pokyčiams mūsų realybėje.

3. Identifikuokite galimas kliūtis ir iššūkius ir raskite jiems sprendimą

Antro etapo metu visas dėmesys skiriamas vidiniams ribojantiems įsitikinimams ir po jais slypinčioms emocinėms traumoms, kurie neleidžia mums laisvai išreikšti savęs, apriboja mūsų potencialą. Trečias etapas labai artimas antram. Jau pašalinus vidines kliūtis galima aiškintis kas kliudo išoriškai, ką reikia pakeisti, kokių žinių ar gebėjimų įgyti, taip pat identifikuoti su noro įgyvendinimu susijusius neigiamus aspektus ir rasti jiems sprendimus. Aiškinantis kliūtis ir planuojant jų sprendimus gali iškilti daugiau ribojančių įsitikinimų ir neigiamų emocijų, su kuriomis būtų kartojamas antro etapo darbas.

4. Sukurkite konkretų ir aiškų veiksmų planą, kad tiksliai žinotumėte koks jūsų sekantis žingsnis ir kaip eiti pirmyn

Dideli tikslai gali atrodyti bauginantys ir mintys apie tai jog nežinai kaip reikės įgyvendinti n-tąjį plano etapą sustabdyti net nuo pirmo žingsnio. Taigi daugeliu atveju naudinga ir svarbu suskaidyti kelią etapais, tarpiniais tikslais ir užduotimis bei terminais ir tuomet susitelkti tik į sekantį žingsnį, skirti jam visą dėmesį.

5. Išmokite leisti Visatai palaikyti jus, priimti Visatos pagalbą lengvai ir sklandžiai realizuoti jūsų svajones be didelių pastangų ir kančių

Mes esame išmokyti apie pasaulį mąstyti ir jame veikti vienaip ir tam, kad išmoktume jį suvokti ir jame veikti kitaip – lengviau ir efektyviau – mums reikia naujų žinių, o kartais ir praktikų toms naujoms žinioms ir pasaulėžiūrai įtvirtinti. Mums nebūtina kankintis, kovoti, dėti didžiulių pastangų per jėgą, prisiverčiant. Nesakau jog apskritai nieko nereikia daryti, tačiau viena yra stumtis į priekį valios jėga ir visai kas kita veikti su didžiule motyvacija, įkvėpimu ir todėl kad nori tai daryti ir jauti Visatos palaikymą ir paramą.

Tai, ką glaustai aprašiau iš tiesų yra gilus ir laiko reikalaujantis procesas. Optimaliausia vienos konsultacijos metu susitelkti į vieną etapą, numatant apie 5 konsultacijas visam procesui. Vienam reikia daugiau laiko, kitam mažiau priklausomai nuo to kiek žmogus turi ribojančių įsitikinimų ir kiek pasirengęs pokyčiams. Aš imuosi dirbti ir šiame kelyje lydėti tik tuos, kurie po pirmo etapo ir pirmos konsultacijos identifikavę savo norus ir tikslus yra pasirengę jiems įsipareigoti ir padaryti viską, ko prireiks, o ne tiesiog norėti toliau. Po konsultacijų labai dažnai skiriu “namų darbus”, kuriuos sąmoningas, savo tikslams įsipareigojęs žmogus turėtų nuoširdžiai atlikti.

Pradėkite savaitę nuo įkvėpimo!

Gaukite motyvuojančias citatas ir pozityvumo praktikas į savo el. paštą kiekvieną pirmadienio rytą

Pasidalinkite savo nuomone

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.